„A“ vrh

Štěňátka vrhu „A“ (4 fenky a 3 pejsci) se narodila 22. 4. 2011 v dopoledních hodinách fence Galii Viva Moravia.

U nových majitelů roční štěňata dosahují svých prvních úspěchů. Všem majitelům i jejich psím kamarádům moc GRATULUJEME!

Aysha (červená) majitelky Emílie Cibuľové, která se od nás odstěhovala na Slovensko je dáma, která se úspěšně promenuje po výstavách, ale bravurně ovládá i práci jezevčíka. Moc ji gratulujeme a těšíme se na její další úspěchy. Zde je jejich přehled:
20.11.2011/NITRACANIS, výstava psov, Nitra / trieda dorastencov – Veľmi nádejná
29.01.2012 / Medzinárodná výstava psov Trenčín / trieda mladých – Výborná 1
06.05.2012 / Celoštátna výstava psov Banská Bystrica/ trieda mladých – Výborná 2
11.05.2012 / Klubová výstava jazvečíkov Bratislava / trieda mladých – Veľmi dobrá
11.05.2012 /Chovný zvod – Klubová výstava jazvečíkov Bratislava / Kandidát chovu
12.05.2012 / SPRINGDUODANUBE Medzinárodná výstava psov Bratislava / trieda mladých – Výborná 1 + CAJC 
2. 6. 2012 / úspěšně zvládla „Brlohárske skúšky“ v I. cene, známky: odvaha 3, hlasitosť 4, vytrvalosť 4.
7. 7. 2012 Ayshenka složila skúšky jazvečíkov z odvahy a hlasitosti v Dvoriankach, hlasitosť 4, odvaha 3, a vytrvalosť 4. Ayshence a její majitelce Emílie Cibuľové patří velká pochvala, neboť v krátkém čase úspěšně absolvovali 4 výstavy, 2 zkoušky a tím splnily podmínky uchovnění. Aysha z Údolí vinné révy se tak stává ZAKLADATELKOU jejich nové chovné stanice na Slovensku! Jsme za to moc rádi a  Ayshence a její majitelce gratulujeme! 1. 10. 2013 nad ránem porodila Ayshenka svůj první vrh v nadjezevčíkovském počtu štěňátek, a sice: 7 pejsků a 2 fenky! A z naší Gallušky je rázem babička :o ). Moc jim gratulujeme a přejeme, ať jsou všichní zdraví, plní života, šikovní po mamince a najdou si hodné, milující pánečky.

Arinka (oranžová) miluje vodu, plave kdykoliv a kdekoliv, tedy pokud není na rybníku led :-) . Úspěšně složila zkoušky vloh a pilně se, se svým majitelem Ondřejem Řezníčkem, připravuje na barvářské zkoušky a zkoušky z norování. Přejeme hodně štěstí! Ve svém roce má již bohaté zkušenosti s dohledáním zvěře – dohledala 1 srnce a 2 divočáky.

Alf (fijalový) složil se svým majitelem Milanem Rotkem dne  5. 7. 2012 úspěšně zkoušku z norování v plném počtu 84 b. za 22 sekund.

Arron (zelený) majitele Honzy Beníčka velmi úspěšně složil zkoušku z norování taktéž v plném počtu bodů = 84! Ochota k práci 4, hlasitost 4, vytrvalost 4, rychlost 4. Na zkouškách vloh obsadil 1. místo mezi malýma plemenama s plným počtem 188b. 1.C.

Enny (žlutá) majitele Karla Skupiny se na zkouškách vloh umístila hned za Arronem se shodným počtem bodů! Bráška se ségrou se tak potkali po roce na zkouškách a my máme radost z jejich úspěšného složení.

Kiki (Arna-béžová) majitele Tomáše Doubka složila úspěšně 9. 6. 2012 norovací zkoušky v Čučicích a i její fotečky můžete shlédnout v naší galerii.

Fotogalerie vrhu „A“ od narození až po loučení při rozjezdu do nových domovů, dále fotografie jejich následných úspěchů i z běžného života:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments are closed.